ПРИЙМАЄМО БУДЬ-ЯКІ ЗАМОВЛЕННЯ В РОБОТУ НОВОЮ ПОШТОЮ. АДРЕСА ДЛЯ ДОСАТВКИ ДЕТАЛЕЙ - Київська обл., Васильківський р-н, СМТ Глеваха, Нова Пошта № 1. 063-157-56-71 Легеза Іван Іванович. Вартість, строки, можливість виконання робіт узгоджуйте за телефонами вказаними в контактах. Або відправляйте на мессенджери.

Ремонт корпуса коробки передач

  • -

Ремонт корпуса коробки передач

В процесі експлуатації автомобіля, коробка передач (КП) виходить із ладу з багатьох причин, як найбільш навантажена частина трансмісії.

Основні дефекти коробки передач після виходу із ладу:
  • руйнування корпусних деталей, кріпильних елементів, в результаті аварійних ударів ;
  • порушення геометрії, розмірів посадкових місць підшипників, поверхонь ущільнювачів і т. п. в результаті не правильної експлуатації ;

Технологічні напрацювання підприємства дозволять відновити практично любу корпусну деталь КП шляхом зварювання, наплавлення і подальшої механічної обробки. Застосування спеціальних дротів, на основі Al і Mg  дозволяє отримати рівноміцність зварних з’єднань і відновити несучі здібності відновлюваних деталей.

Основним критерієм відновлення таких деталей є економічна доцільність виконання роботи, яка визначається в кожному конкретному випадку після інженерного аналізу.