ПРИЙМАЄМО БУДЬ-ЯКІ ЗАМОВЛЕННЯ В РОБОТУ НОВОЮ ПОШТОЮ. АДРЕСА ДЛЯ ДОСАТВКИ ДЕТАЛЕЙ - Київська обл., Васильківський р-н, СМТ Глеваха, Нова Пошта № 1. 063-157-56-71 Легеза Іван Іванович. Вартість, строки, можливість виконання робіт узгоджуйте за телефонами вказаними в контактах. Або відправляйте на мессенджери.

Плазма-Майстер

Підприємство «Плазма-Майстер» засновано в 1992 р фахівцями в галузі зварювального виробництва, має науково-виробничий профіль і спеціалізується на виконанні складних інженерних робіт. Практично кожну деталь, або механізм можливо відновити, якщо є економічна доцільність ремонту.

В організації працюють більше 25 висококваліфікованих фахівців з вищою і спеціальною технічною освітою. Виробничі дільниці оснащені сучасним  обладнанням для зварювання та механічної обробки , що дозволяє вирішувати різноманітні технічні задачі з відновлення деталей машин.

Сучасні технології зварювання, наплавки та механічної обробки дають можливість відновлювати деталі які потребували, донедавна, однозначної заміни.

Наше підприємство відновлює деталі:

автомобільного транспорту;

харчової промисловості;

легкої промисловості;

відновлення працездатності механічних систем двигунів внутрішнього згоряння.

Строки, вартість виконання робіт визначаются після напрацювання технології відновлення деталі.