ПРИЙМАЄМО БУДЬ-ЯКІ ЗАМОВЛЕННЯ В РОБОТУ НОВОЮ ПОШТОЮ. АДРЕСА ДЛЯ ДОСАТВКИ ДЕТАЛЕЙ - Київська обл., Васильківський р-н, СМТ Глеваха, Нова Пошта № 1. 063-157-56-71 Легеза Іван Іванович. Вартість, строки, можливість виконання робіт узгоджуйте за телефонами вказаними в контактах. Або відправляйте на мессенджери.

Відновлення деталей машин та механізмів

Відновлення та ремонт деталей, вузлів і механізмів машин особливо важливе, коли від їх надійності залежить робота високопродуктивного обладнання, а заміна таких деталей пов’язана з тривалим простоєм та високою вартістю. Всім цим обумовлена велика економічна та технічна ефективність відновлення, збільшення строку служби деталей в металургійній, хімічній, сільськогосподарській та інших галузях господарства.

Найбільш широке застосування при ремонті деталей знаходить наплавлення та зварювання, так як дає можливість багаторазово відновлювати їх первинні розміри та експлуатаційні характеристики.

Використовуючи наплавлення, можливо значно зменшити витрати дорогих високолегованих сталей і властивостей – зносостійкість, жаростійкість, корозійну стійкість і т. п.

Протягом двадцяти років наше підприємство виконує роботи з відновлення та ремонту різноманітних деталей та вузлів, як для підприємств, так і для приватних осіб.

Наявність сучасного зварювального та механообробного обладнання, кваліфікованих фахівців, дає можливість надавати послуги “під ключ”.

Перед придбанням нової деталі або механізму, проконсультуйтесь у фахівців про технічну можливість її відновлення ПП “Плазма-Майстер” до Ваших послуг !

Асортимент послуг, який здійснює підприємство:

Строки, вартість виконання робіт визначаються після напрацювання технології відновлення деталі.