ПРИЙМАЄМО БУДЬ-ЯКІ ЗАМОВЛЕННЯ В РОБОТУ НОВОЮ ПОШТОЮ. АДРЕСА ДЛЯ ДОСАТВКИ ДЕТАЛЕЙ - Київська обл., Васильківський р-н, СМТ Глеваха, Нова Пошта № 1. 063-157-56-71 Легеза Іван Іванович. Вартість, строки, можливість виконання робіт узгоджуйте за телефонами вказаними в контактах. Або відправляйте на мессенджери.

Розточування хонінгування блока циліндрів

  • -

Розточування хонінгування блока циліндрів

Підприємство пропонує якісну механічну обробку блока циліндрів, згідно довідкової технічної документації або за індивідуальним технічним завданням замовника.  Розточування, хонінгування блока циліндрів, отворів в окремих деталях виконується на спеціалізованому обладнанні моделей 2Е78П та 3Л833М, що забезпечує високоточну роботу з діаметрами отворів від 28 до 200 мм на глибину до 400 мм.

Модернізований хонінгувальний напівавтомат дозволяє наносити сітку на отвори під будь-якими кутами. Ці технічні дані дають можливість виконати ремонт практично будь-яких автомобільних блоків і гільз, також мотоциклетних гільз малих діаметрів.

Чавунні блоки циліндрів (БЦ) ДВЗ виходять із ладу в результаті :
  • руйнування кріпильних елементів
  • відколи фрагментів блоку і т.п.
     При не правильній експлуатації :
  • вибоїни шатуном
  • зрив різьбових отворів
  • корозія поверхонь ущільнювачів і т .п
  • знос ліжок і бугелів колінчастого вала

Підприємство розробило і застосовує технології відновлення БЦ з використанням аргонодугового зварювання, наплавлення і подальшої механічної обробки, які дозволяють відновите БЦ у всіх перерахованих вище випадках. Застосування спеціальних зварювальних матеріалів дозволяє отримати хорошу міцність і герметичність зварних з’єднань, а також задовільну оброблюваність на матеріальному обладнанні. Збільшення несучої здатності силових елементів забезпечується встановленням додаткових підсилювачів.