ПРИЙМАЄМО БУДЬ-ЯКІ ЗАМОВЛЕННЯ В РОБОТУ НОВОЮ ПОШТОЮ. АДРЕСА ДЛЯ ДОСАТВКИ ДЕТАЛЕЙ - Київська обл., Васильківський р-н, СМТ Глеваха, Нова Пошта № 1. 063-157-56-71 Легеза Іван Іванович. Вартість, строки, можливість виконання робіт узгоджуйте за телефонами вказаними в контактах. Або відправляйте на мессенджери.

Відновлення циліндричних соосних поверхонь в габаритних конструкціях та вузлах

  • -

Відновлення циліндричних соосних поверхонь в габаритних конструкціях та вузлах

В машинобудуванні широко використовується техніка великих розмірів для рішення спеціальних задач. Це підйомно-транспортна техніка, гірничо-видобувна, сільськогосподарська, транспортна і т. і.

При виході з ладу елементів таких конструкцій постає проблема відновлення зношених поверхонь. Як правило, це посадочні місця підшипників, пальців, шкворнів і т. і.

Ці поверхні потребують точної механічної обробки, яка забезпечує чистоту та розмір обробки, а також соосність посадочних поверхонь. Однак габарити та вага цих вузлів не дозволяють виконати обробку на звичайному механічному обладнанні.

В такому випадку єдиним варіантом є використання мобільного розточного комплексу, який монтується безпосередньо на конструкції, що потребує відновлення.

Фахівці підприємства ПП “Плазма-Майстер” розробили обладнання та технологію відновлення соосних поверхонь діаметром від 30 до 200 мм на базі в 2000 мм в важкодоступних місцях.